O Nas

aleksander

Andrzej Wesołowski


Butami zajmuję się już od 1984 roku.

Sprzedawałem różne buty, lecz po wielu latach poprzez pomyłkowe zamówienie w fabryce we Włoszech miałem nagle kilka tysięcy par butów trekkingowych na magazynie. Jako młody chłopak trenowałem sport wyczynowo i ta sympatia do aktywności fizycznej pozostała.

Kontakt z branżą outdoorową przynosił mi wiele zadowolenia. I tak zdecydowałem, że lepiej się czuję sprzedając takie produkty, z którymi sam się identyfikuję.

O marce Kaiteki

Zauważyłem, że duże renomowane fabryki corocznie robią nowe modele butów, jednak tylko część z nich jest odpowiednio skonstruowana i można powiedzieć, że jest dobrej jakości. Postanowiłem stworzyć swoją markę "Kaiteki" i wybierać z kolekcji fabryk tylko te modele, do których jestem przekonany, cechujące się dobrą jakością i niezawodnością produktu. Markujemy naszym logo tylko według nas najlepsze produkty. 

Najpierw sami testujemy nowe modele, a dopiero później wprowadzamy je na rynek. Słowo Kaiteki podsunęła mi moja żona japonka i znaczy ono wygodne lub komfortowe w jej ojczystym języku. W Polsce nasza kolekcja Kaiteki jest już ponad 20 lat na rynku. Cieszą mnie telefony od użytkowników Kaiteków z zamówieniem nowej takiej samej pary, bo już po 6-8 latach przydałaby się nowa para ulubionych butów. Świadczy to chyba o tym, że mamy produkty najwyższej jakości.

Sprzedaż hurtowa

Ciągle poszukujemy nowych odbiorców hurtowych na nasza kolekcję. Minimalne zamówienie po cenach hurtowych to 5 par. Do Państwa dyspozycji stoi pełen magazyn butów, okres oczekiwania na dostawę to 1-2 dni robocze.

sprawdź